DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
149 000 PLN
135,21 PLN/m2
RADOMYŚL
Opis
Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1102 m2, położoną w malowniczym zakątku z dala od zgiełku miejskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody. Powierzchnia działki została zagospodarowana pod budowę domu jednorodzinnego.To doskonała okazja dla tych, którzy chcą uniknąć procesu planowania i rozpoczynają budowę od razu. Istniejące prace pozwalają na zaoszczędzenie czasu i przyspieszenie procesu osiedlania się w wymarzonym miejscu.
Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest bezpośredni dostęp do drogi gminnej, co gwarantuje wygodny i szybki dojazd do pobliskich miejscowości czy miast.

Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy nr 220/2021 polegająca na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z wykonaniem urządzeń budowlanych oraz pozwolenie na budowę nr AB.6740.1.220.2021.KT z dnia 14.06.2021 r. 
Na działce jest rozpoczęta budowa według projektu budowlanego na budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym, bez podpiwniczenia, z dachem krytym blacho-dachówką. Budynek został zlokalizowany w środkowej części działki. Do dnia dzisiejszego zostały wybudowane i ocieplone z obu stron fundamenty, w nich zostawione otwory na doprowadzenie mediów(wkłucia na doprowadzenie wody i odprowadzenie kanalizacji); wokół fundamentów wykonano drenaż oraz odgromienie. Obok wykopana piwnica/ ziemianka, na płycie zbrojonej, wykonany drenaż, obok piwnicy prowadzone są rury do studni własnej. 

Parametry zabudowy:
- powierzchnia zabudowy: 166,50 m2,
- powierzchnia użytkowa: 144,94 m2,
- wysokość budynku: od 6,7 m do 12 m,
- dach: dwuspadowy, kąt nachylenia od 25 st. do 45 st.

Infrastruktura techniczna:
- energia elektryczna z przyłącza do sieci;
- doprowadzenie wody do budynku nastąpi z projektowanej sieci wodociągowej w pasie drogowym działki nr 161, wykonano projekt przyłącza wod.-kan.;
- odprowadzenie ścieków sanitarnych z budynku nastąpi do projektowanej sieci kanalizacji sanitarnej w pasie drogowym działki nr 161, wykonano projekt zewn. kanalizacji sanitarnej;
- ogrzewanie - kocioł, pompa ciepła. 

Bilans terenu:
- zabudowa: 15,1 %;
- utwardzona: 5 %;
- zieleń i uprawy: 79,9 %.

Na działce zlokalizowane są budynki gospodarcze służące jako sauna, toaleta i składzik na narzędzia. 

Działka jest częściowo ogrodzona ogrodzeniem panelowym 150 cm z drutu "4" zielonego.

Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest bezpośredni dostęp do gruntowej, utwardzonej drogi gminnej, co gwarantuje wygodny i szybki dojazd do pobliskich miejscowości czy miast.

Kupujący bez prowizji.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Biuro nie odpowiada za stan infrastruktury technicznej. Warunki gruntowe i badania geologiczne gruntu do oceny we własnym zakresie.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację
Szczegóły oferty

Cena149 000 PLN

Cena za m2135,21 PLN

Powierzchnia działki1 102 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiNieregularny

Przeznaczenie działkiBudowlana

OgrodzenieCzęściowe