DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
172 000 PLN
7,38 PLN/m2
GWDA MAŁA
Opis
Prezentujemy do sprzedaży dużą działkę rolną o pow. 23 300 m2 malowniczo położoną w miejscowości Gwda Mała , z dostępem do rzeki Gwda. 

W planie  zagospodarowania przestrzennego gm. Szczecinek działka oznaczona jest symbolem RO - tereny produkcji rolnej, dopuszcza się zalesienia i użytkowanie tych terenów dla produkcji leśnej.

Działka rolna o powierzchni 23 300 m2 przeznaczona pod uprawę roli, a także oferuje bezpośredni dostęp do malowniczej rzeki Gwda.
Rzeka Gwda, malowniczo płynie przez Pojezierze Południowopomorskie, stanowi jedno z urokliwych miejsc na mapie Polski. Długość rzeki wynosi 145,1 km, a powierzchnia jej dorzecza 4943 km². Wypływając z jeziora Wierzchowo, rzeka przepływa przez urokliwą wieś Gwda Mała, gdzie spotyka się z odnogą Dołgą, krzyżując się z drogą krajową nr 20 i torami linii kolejowej Szczecinek-Miastko-Słupsk. Wędrując dalej, Gwda wyznacza granicę między województwami wielkopolskim i pomorskim.

Podatek rolny wynosi 26,00 zł / rok.

Odległości:
Działka położona jest około 1 km od drogi S20 Szczecinek - Słupsk oraz w odległości około 10 km od ronda przy cmentarzu w Szczecinku. 

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Biuro nie odpowiada za stan infrastruktury technicznej. Warunki gruntowe i badania geologiczne gruntu do oceny we własnym zakresie.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację
Szczegóły oferty

Cena172 000 PLN

Cena za m27,38 PLN

Powierzchnia działki23 300 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiRolna

OgrodzenieBrak