Na sprzedaż dom z dużą piękną działką i stawem

Parametry

Cena
449 000 PLN
Cena za m2
4 317,31 PLN
Powierzchnia
104 m2
Powierzchnia działki
14 308 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Rok budowy
1900
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
1
Usytuowanie garażu
W bryle budynku
Numer oferty
22/12103/ODS

Opis nieruchomości

Przedstawiamy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość składającą się z czterech działek gruntu, z których jedna jest zabudowana dużym przedwojennym budynkiem mieszkalno-gospodarczym. Ta niezwykła posiadłość położona jest w miejscowości Bronowo - malowniczej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój i bliskość natury. 

W skład oferowanej do sprzedaży nieruchomości wchodzą: 
Działka gruntu nr 23 o pow. 2100 m2, zabudowana przedwojennym murowanym budynkiem, krytym w części dachówką karpiówką a w drugiej części dachówką betonową. Budynek zaadaptowany jest na mieszkanie o pow. ok. 104 m2, część garażową o pow. ok. 41 m2 oraz część gospodarczą. 

Mieszkanie składa się z:
- pokoju o pow. ok. 25,0 m2
- pokoju o pow. ok. 25,0 m2
- pokoju o pow. ok. 17,0 m2
- łazienki z WC o pow. ok. 5,0 m2
- kuchni o pow. ok. 21,0 m2
- przedpokoju o pow. ok. 10,0 m2
- wiatrołapu o pow. ok. 1,0 m2

Przed domem jest duży, zadaszony taras.
Nieruchomość sprzedawana jest z wyposażeniem kuchni oraz łazienki wraz z szafami w zabudowie i korytarzu i przedsionku. Wyposażenie pozostałych pomieszczeń jest do uzgodnienia ze stroną sprzedającą.
Teren wokół budynku jest pięknie zagospodarowany. Podjazd pomiędzy bramą wjazdową a bramą garażową wyłożony jest kamyczkami, wokół budynku jest ścieżka, za budynkiem jest wysoka zagospodarowana skarpa, obsadzona drzewkami i krzewami. Z boku domu jest miejsce z drewnianym domekiem dla dzieci oraz aleje pięknych krzewów ozdobnych. 

Budynek mieszkalno - gospodarczy wpisany jest do wojewódzkiej ewidencji zabytków.

Działka gruntu nr 20/1 o pow. 825 m2, na której znajduje się niewysoka część jednej z przedwojennych ścian budynku gospodarczego. Ściana wykonana jest z kamienia i pięknie komponuje się z resztą ogrodu.

Działki: nr 10/1 o pow. 7383 m2 oraz 10/2 o pow. 4000 m2, znajdujące się po drugiej stronie drogi dojazdowej. W centralnej części działki znajduje się staw o wymiarach około 40 m x 40 m - zasilany dwoma źródłami, a ze stawu wypływa źródełko. Staw posiada dwie wyspy, na które prowadzi drewniany mostek. Brzegi są umocnione i obsadzone krzewami ozdobnymi. Wokół stawu znajdują się kompozycje traw ozdobnych, klomby kwiatowe i z krzewów ozdobnych, sad z drzewkami owocowymi, orzechy laskowe i włoskie, miejsce na truskawki oraz jagodnik (borówki), łąka kwietna, a także ściana gabionowa porośnięta winogronem. 

Media: 
- energia elektryczna: na działce nr 23 jest prąd i siła, do działek nr 10/1 i nr 10/2 prąd doprowadzony w trzech miejscach, w jednym stoi latarnia. 
- woda: zasilana z własnego źródła na działce nr 23.
- kanalizacja: przydomowa oczyszczalnia ścieków zlokalizowana na działce nr 10/1.
- ogrzewanie i ciepła woda: piec na paliwa stałe - drewno/węgiel - wsad w kominie, rura bezpieczna.

Podatek od całej nieruchomości wynosi 285 zł rocznie.

Wszystkie z oferowanych działek są ogrodzone oraz wzdłuż ogrodzenia znajdują się nasadzenia z tui. 

Kupujący bez prowizji.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Biuro nie odpowiada za stan budynku i infrastruktury technicznej. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. 
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Dachówka
  • Typ okien: PCV
  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Ujęcie wody: Studnia
  • Rodzaj kanalizacji: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Mapa