Jeleń kompleks działek w okolicach jezior

Parametry

Cena
74 000 PLN
Cena za m2
61,67 PLN
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
130/12103/OGS

Opis nieruchomości

Prezentujemy do sprzedaży kompleks działek, położony w okolicy lasu, pośród jezior Jeleń, Sarcze, Świdno, Śmiadowo i Ciemino.

W skład kompleksu wchodzą działki: 
Działka 15/2 o pow. 1299 m2, cena 74 000 zł;
Działka 15/3 o pow. 1220 m2, cena 74 000 zł;
Działka 15/4 o pow. 1200 m2, cena 74 000 zł;
Działka 15/5 o pow. 1200 m2, SPRZEDANA;
Działka 15/6 o pow. 1200 m2 - SPRZEDANA.


Dojazd do działek drogą wewnętrzną o numerze 15/1 o pow. 1036 m2. 

W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gm. Borne Sulinowo działki oznaczone są jako 18MR - tereny wielofunkcyjnej zabudowy wiejskiej o różnej intensywności, to istniejąca już obecnie i projektowana zabudowa zagrodowa w gospodarstwach rolnych, hodowlanych, ogrodniczych i leśnych w obrębie zwartych jednostek osadniczych. W ramach tej zabudowy mogą być zlokalizowane także funkcje czysto mieszkalne, usługi w tym publiczne, usługi sportu i rekreacji, place zabaw, parki, skwery, zieleńce oraz drobne obiekty produkcyjne nieuciążliwe dla zabudowy mieszkaniowej, jak również możliwe jest pozostawienie dotychczasowego użytkowania gruntów. Natomiast poza obszarem zwartych jednostek osadniczych winna być lokalizowana zabudowa zagrodowa. 
W projekcie planu zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. 
 
Dojazd:

dojazd drogą asfaltową, następnie krótki odcinek drogą gruntową.

Media:
- kanalizacja na działce 16/4 (przyłączenie za zgodą właściciela działki);
- wodociąg poprzez wybudowanie sieci wodociągowej w działce 15/1 i wpięcie do istniejącej sieci wodociągowej zlokalizowanej w działce 11/2;
- prąd na warunkach przyłącza do sieci elektroenergetycznej.

Odległość:
-  ok.8 km od Bornego Sulinowa,
- ok. 13 km od Szczecinka.

Istnieje możliwość zakupu pojedynczych działek z kompleksu.


Dla potencjalnych nabywców atrakcyjnym miejscem do spędzania wolnego czasu mogą być dwa pobliskie jeziora: 
Jezioro Świdno i jezioro Sarcze to dwa jeziora połączone wąskim przesmykiem (określane są często wspólną nazwą Świdno – Sarcze) leżące niedaleko miejscowości Jeleń. Łączna powierzchnia obu jezior to ok 66,23 ha, o długości 2,4 km i maksymalnej głębokości 15 m.
Obowiązuje tutaj całkowita strefa ciszy, więc to miejsce wymarzone dla osób lubiących spokojny wypoczynek i wędkowanie w ciszy. Ze względu na wysoką czystość obu jezior (I i II klasa) oraz łatwy dostęp do szerokich, małych plaż – chętnie przyjeżdżają tu wędkarze z całej Polski oraz Ci, którym marzy się odpoczynek i relaks w otoczeniu natury.
Dla wędkarzy jeziora oferują takie ryby jak: szczupaki, liny, leszcze, okonie, płocie i karpie. Wędkarzy ucieszy spora ilość pomostów i pomniejszych kładek z łatwym dostępem.
Tuż przy miejscowości Jeleń znajduje się bardzo ładne zejście nad jezioro z ławeczkami, zadaszoną wiatą, miejscem na ognisko i czystą i piękną plażą oraz długim i płytkim wejściem do wody. Dla piechurów i rowerzystów ucieszą wąskie, leśne ścieżki, z których widać jezioro i którymi spaceruje się bardzo przyjemnie.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Biuro nie odpowiada za stan infrastruktury technicznej. Warunki gruntowe i badania geologiczne gruntu do oceny we własnym zakresie.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa