Działka pięknie położona w pierwszej linii jeziora

Parametry

Cena
370 000 PLN
Cena za m2
189,06 PLN
Powierzchnia działki
1 957 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
165/12103/OGS

Opis nieruchomości

Przedstawiamy do sprzedaży działkę o pow. 1957 m2 pięknie położoną w pierwszej linii nad jeziorem Radacz. 

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Borne Sulinowo działka oznaczona symbolem 6MN, UT - Budownictwo jednorodzinne z usługami i rzemiosłem, Usługi turystyki i towarzyszące.

Warunki, zasady i standardy kształtowania zabudowy, zagospodarowania terenu:
- wysokość zabudowy jednorodzinnej maks. 2,5 kondygnacji;
- wysokość kalenicy do 12 m;
- wysokość zabudowy letniskowej i rekreacyjnej do 1,5 kondygnacji;
- wysokość kalenicy do 7 m.

Dla budownictwa jednorodzinnego plan dopuszcza budownictwo wolnostojące, bliźniacze, szeregowe i małe domy mieszkalne. W budynkach można prowadzić bez ograniczeń usługi handlu, gastronomii, administracji, gabinety, biura, pokoje gościnne. Na działce można wybudować budynki gospodarcze związane z obsługą gospodarczą i techniczną działki, magazyny, garaże, oraz budynki hodowlane ale związane tylko z produkcją dla własnych celów nie na sprzedaż. 
Dla usług turystyki plan dopuszcza lokalizację hoteli, zakładów wypoczynkowych, moteli, zajazdów, pensjonatów, obozów młodzieżowych, kolonii, domów wycieczkowych, schronisk, campingów i pól namiotowych. W ramach usług turystyki można zlokalizować obiekty umożliwiające wypoczynek turystom poprzez zapewnienie noclegu, wyżywienia i rekreacji oraz świadczenie dodatkowych usług np: handel, rozrywka, gastronomia, rekreacja czynna, turystyka kwalifikowana np. konna, wodna, itp.

Wymiary działki:
- szerokość od drogi: 33 m;
- długość boku lewego: 69 m;
- szerokość od strony jeziora: 25 m;
- długość boku prawego: 69 m.

Działka ogrodzona z dwóch stron panelami metalowymi, od frontu płotem: słupki murowane z drewnianymi przęsłami, brak ogrodzenia od strony sąsiedniej działki. Wzdłuż ogrodzenia posadzone są trawy ozdobne tworzące delikatną i prywatną przestrzeń a rabaty kwiatowe i iglaste dodają uroku o każdej porze roku. W centralnej części działki otoczonej zielenią kwiatów i traw, znajduje się lasek brzozowy, który dodaje temu miejscu niepowtarzalnego charakteru, zapewniając jednocześnie spokojną oazę dla wszystkich miłośników natury.

Możliwość zabudowy działki w odległości 100 m od brzegu jeziora. 
Działka leży w odległości około 50 m od lini brzegowej i plaży jeziora Radacz.
Przy bramie wjazdowej od strony jeziora jest utwardzony teren, zaprojektowany w celu zapewnienia komfortowych warunków przechowywania łodzi. Dodatkowo, na naszej plaży istnieje wygodna infrastruktura do wodowania łodzi, co czyni to miejsce idealnym dla miłośników aktywności wodnych.

Zasady obsługi w zakresie infrastruktury technicznej:
- zaopatrzenie w wodę pitną - budowa sieci wod. - kan. Do czasu realizacji sieci wodociągowej dopuszcza się wykonywanie indywidualnych ujęć wód podziemnych;
- odprowadzanie ścieków - dopuszcza się gromadzenie ścieków sanitarnych w szczelnych zbiornikach bezodpływowych minimum dwukomorowych oraz stosowanie innych systemów oczyszczania ścieków, w tym przydomowych oczyszczalni ścieków;  
- energia elektryczna - zlokalizowana w drodze gruntowej przy granicy działki;
- zaopatrzenie w ciepło - ogrzewanie budynków z indywidualnych źródeł ciepła. Dopuszcza się stosowanie systemów wykorzystujących alternatywne źródła energii, w szczególności pompy ciepła i kolektory słoneczne;
- odprowadzenie wód deszczowych - rozsączanie do gruntu.

Dojazd: 
drogą asfaltową, na terenie kompleksu wewnętrznymi drogami polnymi.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Biuro nie odpowiada za stan infrastruktury technicznej. Warunki gruntowe i badania geologiczne gruntu do oceny we własnym zakresie.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej

Mapa