Duża działka budowlana w Drawsku Pomorskim

ul. Mazurska

Parametry

Cena
285 000 PLN
Cena za m2
129,55 PLN
Powierzchnia działki
2 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
193/12103/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę budowlaną w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji w Drawsku Pomorskim.

Szukasz swojego miejsca na Ziemi? Na tej działce znajdziesz wszystko, czego szukasz – spokój, ciszę, piękne widoki z okien Twojego nowo wybudowanego domu, a zarazem wystarczającą bliskość cywilizacyjnych udogodnień miasta i wygodny dojazd. Oferowana działka o łącznej powierzchni 0,22 ha (22 ary) składa się w rzeczywistości z dwóch przyległych działek ewidencyjnych: dz. nr 31/3 o pow. 0,11 ha i dz. nr 31/4 o pow. 0,11 ha.  Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 53 m x 41,5 m. Powierzchnia działki zadbana, płaska, niepodmokła, porośnięta  trawą  z pojedynczymi drzewami. Całość jest ogrodzona.

W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren działki ma następujące przeznaczenie: 1,19 ML – istniejący i projektowany zespół zabudowy niskiej intensywności, jednorodzinnej i rolniczej. Wysokość zabudowy do 1,5 kondygnacji. Według rejestru gruntów, są to grunty orne – RVI.

MEDIA:
prąd w drodze przy działce,
wodociąg miejski w drodze przy działce,
kolektor sanitarny w drodze przy działce,
gaz ziemny - gazociąg w drodze przy działce.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej dzielnicy Drawska Pomorskiego, ok. 1,5 km od centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kilka budynków mieszkalnych jednorodzinnych, oraz tereny zielone – łąki, pola i ogródki działkowe.

Dojazd ulicą asfaltową i ostatni odcinek, ok. 180 m gruntową drogą gminną.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Biuro nie odpowiada za stan infrastruktury technicznej. Warunki gruntowe i badania geologiczne gruntu do oceny we własnym zakresie.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa