Na sprzedaż działka w Gudowie, o pow. 5600 m2

Parametry

Cena
65 000 PLN
Cena za m2
11,61 PLN
Powierzchnia działki
5 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
191/12103/OGS

Opis nieruchomości

Jeżeli szukasz niedrogiej działki w pobliżu atrakcyjnych jezior, z dogodnym dojazdem i uzbrojonej w prąd, to może to być oferta spełniająca Twoje oczekiwania. Działka o pow. 0,56 ha
w Gudowie, ok. 1 km od Jeziora Lubie, ok. 0,4 km od Jeziora Chudowo na Pojezierzu Drawskim.
Jest to działka rolna.

W obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Drawsko Pomorskie działka przeznaczona jest pod tereny rolnicze - łąki.

Działka nr 168 w obrębie 0042 Gudowo mająca pow. 0,56 ha ma kształt zbliżony do prostokąta o długości ok. 75 m i szerokości ok. 70 m. Grunty stanowią użytki: pastwiska PsIV oraz łąki klasy IV i V (ŁIV i ŁV). Działka częściowo zakrzaczona. Teren działki obniżony w stosunku do drogi. Dla uzyskania możliwości wykorzystywania całej powierzchni działki, wymaga ona prac melioracyjnych i rewitalizacyjnych. 

MEDIA I UZBROJENIE:
·       prąd – skrzynka elektryczna przy granicy działki, przez teren działki przebiega napowietrzna linia energetyczna średniego napięcia.

LOKALIZACJA:
Oferowana działka gruntu położona jest ok. 400 m od zabudowań wsi Gudowo, w gminie Drawsko Pomorskie, w powiecie drawskim, w woj. zachodniopomorskim. Gudowo jest wsią sołecką (ok. 460 mieszkańców) położoną 4,5 km na południowy wschód od Drawska Pomorskiego, bezpośrednio nad jeziorem Lubie. Działka położona jest przy gruntowej (dobrze utrzymanej) drodze gminnej na obrzeżach wsi, ok. 400 m od malowniczego jeziora Chudowo (Linowo) i zaledwie ok. 800 m od Jeziora Lubie. Dzięki takiemu położeniu można wykorzystywać działkę nie tylko do celów rolnych, ale także rekreacyjnych. Jezioro Lubie jest jednym z największych jezior Pojezierza Drawskiego (pow. 1439 ha, dł. 14,1 km, gł. 46,2 m), z pięcioma wyspami i zasobnym w ryby. Położonym wśród lasów o dużych walorach krajobrazowych, bogatych w grzyby i runo leśne, na szlaku wodnym im. Karola Wojtyły. Jezioro posiada wspaniałe warunki do uprawiania żeglarstwa, wioślarstwa, wędkarstwa oraz wszelkich innych form sportu, turystyki i aktywnego wypoczynku.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Biuro nie odpowiada za stan infrastruktury technicznej. Warunki gruntowe i badania geologiczne gruntu do oceny we własnym zakresie.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego

Mapa