Mieszkanie w starym młynie - sprzedaż lub zamiana

Parametry

Cena
420 000 PLN
Cena za m2
2 133,60 PLN
Powierzchnia
196,85 m2
Liczba pokoi
6
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1930
Numer oferty
40/12103/OMS

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu niezwykłą ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w starym młynie, położonego bezpośrednio przy malowniczej rzece Gęsia, w miejscowości Żytnik, gm. Barwice. To doskonała okazja dla tych, którzy cenią sobie urok przyrody, spokojną okolicę sprzyjającą relaksowi i obcowanie z naturą.

Przestronne wnętrze nieruchomości na parterze składa się z trzech pokoi, kuchni i łazienki o łącznej powierzchni 83 m². Pierwsze piętro składa się kolejnych 3 pokoi i dwóch pomieszczeń z możliwością aranżacji na kuchnię i łazienkę. Dodatkowym atutem lokalu na piętrze jest osobne wejście, co oferuje możliwość zamieszkania przed drugą rodzinę. Całkowita powierzchnia  dwóch lokali wynosi 123,05 m². Budynek zbudowany jest z cegły, dach wymieniony rok temu, pokryty ciemnobrązową blachą trapezową i ocieplony wełną. Szczyt budynku został ocieplony styropianem.

Opis i wyposażenie pomieszczeń na parterze:
- pokój I - okno PCV, na podłodze panele, ściany malowane, meble, kanapa, dwa fotele, stolik kawowy, szafka pod telewizor;
- pokój II - okna PCV, na podłodze panele, ściany malowane, kanapa, szafki, stół, sześć krzeseł, kominek opalany drewnem;
- pokój III - okno PCV, na podłodze panele, ściany malowane, łózko sypialniane, dwie szafki nocne, szafka pod telewizor, szafa w zabudowie;
- kuchnia - okno PCV, na podłodze panele, ściany malowane (przy meblach w zabudowie glazura), meble w zabudowie, lodówka, piekarnik, zlew, płyta indukcyjna, okap, stół, cztery krzesła;
- łazienka - okno PCV, na podłodze terakota, ściany glazura, kabina prysznicowa, zlew z szafką, WC, szafka;
- korytarz - na podłodze panele, ściany malowane, pralka, suszarka, piec dwufunkcyjny;
- przedsionek - na podłodze terakota, ściany malowane a częściowo tynk mozaikowy, szafka na buty, wieszak na ubrania.

Media:
- energia elektryczna;
- kanalizacja miejska;
- ogrzewanie i ciepła woda piec dwufunkcyjny, możliwość ogrzewania mieszkania za pomocą kominka opalanego drewnem.

Kuchnia w mieszkaniu na parterze została poddana kompleksowemu remontowi około 3 lata temu. W ramach prac zostały zainstalowane nowe szafki kuchenne, blat kuchenny oraz nowoczesne urządzenia AGD. Dodatkowo, w ramach modernizacji wykonano nową instalację elektryczną, w tym siłową na tej samej kondygnacji. Gwarantuje to nie tylko bezpieczeństwo, ale także sprawne działanie wszystkich urządzeń elektrycznych w mieszkaniu.
Dzięki tym starannym poprawkom, mieszkanie zyskało nową jakość i komfort użytkowania, stanowiąc idealne miejsce do życia i relaksu dla jego mieszkańców.

Opis mieszkania na piętrze:
Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki, które są do remontu, co stanowi znakomitą okazję do własnej aranżacji i dostosowania do osobistych potrzeb.
Lokal pozbawiony jest wszelkich urządzeń, pozostawiając pełną swobodę przy jego wyposażeniu. Pomieszczenia posiadają podciągnięte instalacje wodno-kanalizacyjne, jednak konieczne będzie zainstalowanie grzejników oraz pełne wyposażenie kuchni i łazienki. Dodatkowym atutem jest oddzielne wejście do mieszkania, co zapewnia prywatność i wygodę dla nowych mieszkańców.

Do nieruchomości przynależą:
- pomieszczenie gospodarcze o pow. ok. 22,80 m2;
- pomieszczenie gospodarcze o pow. ok. 51 m2;
- jedno pomieszczenie piwniczne;
- drewniany garaż jednostanowiskowy.

Mieszkanie sprzedawane jest z wyposażeniem.

Podatek roczny od całej nieruchomości wynosi 368 zł (4 x 92 zł).

Możliwość zamiany na mieszkanie w Szczecinku lub Barwicach.

Odległości:
- około 2 km od centrum Barwic;
- około 26 km od Szczecinka.

Kupujący nie płaci prowizji. 

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. 
Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej oraz nie odpowiada za stan techniczny budynku, lokalu i instalacji.

Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Las

Mapa