Na sprzedaż 2 pokoje stan deweloperski Koszalin

ul. Powstańców Wielkopolskich

Parametry

Cena
310 000 PLN
Cena za m2
7 977,35 PLN
Powierzchnia
38,86 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2025
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Dostępne od
2025-06-01
Numer oferty
45/12103/OMS

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania 2-pokojowego w nowo budowanym budynku wielorodzinnym, usytuowanego przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Mieszkanie oznaczone jako A0.M2 oferuje komfortową przestrzeń oraz dogodną lokalizację dla przyszłych mieszkańców.

Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, zapewniającego łącznie 22.25 m2 powierzchni użytkowej. Dodatkowo, znajduje się w nim sypialnia o powierzchni 11.93 m2 oraz łazienka o powierzchni 4.68 m2. Przestrzeń ta została uzupełniona o przyjemny taras o powierzchni 7.20 m2. Łącznie powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 38,86 m2.

Mieszkanie zostanie przekazane w stanie deweloperskim, zgodnie z standardem prac wykończeniowych, który jest dostępny do wglądu w biurze.

Budynek wyposażony jest w windę.

Istnieje również możliwość zakupu miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej za cenę 29.000 zł brutto.

Płatność za mieszkanie została rozłożona na 10 transz, zgodnie z realizacją kolejnych etapów budowy.

Planowany termin zakończenia inwestycji przypada na czerwiec 2025 roku.

To mieszkanie stwarza wyjątkową okazję do tworzenia własnej przestrzeni, pełnej osobistego charakteru i wyrazu oraz staje się idealnym miejscem do realizacji marzeń o wymarzonym wnętrzu. Ta oferta to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Kupujący bez prowizji.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
Biuro nie odpowiada za stan budynku i infrastruktury technicznej. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. 
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak

Mapa