Budynki magazynowe do wynajęcia w Szczecinku

Parametry

Cena
16 011,40 PLN
Cena za m2
10 PLN
Powierzchnia
1 601,14 m2
Powierzchnia działki
6 996 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Numer oferty
4/12103/OOW

Opis nieruchomości

Przedstawiamy do wynajęcia trzy obiekty magazynowe położone na działkach o numerach 57 ; 58/1 i 56/1 o łącznej pow. 6996 m2 zabudowane budynkiem magazynowym z częścią biurowo socjalną, budynkiem magazynowym oraz budynkiem gospodarczym o łącznej pow. 1601,14 m2 w Szczecinku przy ul. Pilskiej.

Teren składa się z trzech działek o numerach 56/1; 57 i 58/1 o łącznej powierzchni 6996 m2. Na działkach znajduje się budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną i budynek gospodarczy. Budynki są w dobrym stanie technicznym. Nieruchomość uzbrojona jest w przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne oraz gazowe. 

Nieruchomość zabudowana jest budynkami:
1. Budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną o pow. 926,01 m2; wolnostojący; murowany; jednopoziomowy; dach żelbetowy, kryty papą; okna PCV; podłogi betonowe, w części biurowo-socjalnej terakota; instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna, centralne ogrzewanie w części biurowo-socjalnej (kocioł na gaz ziemny). Układ pomieszczeń: biuro, osiem pomieszczeń magazynowych, szatnia, kotłownia, toalety, łazienka, korytarze. Część biurowa ma pow. 34,8 m2, przy części biurowej jest małe zaplecze o pow. 6,8 m2.
2. Budynek gospodarczy o pow. 28,56 m2; wolnostojący; murowany; jednopoziomowy; dach jednospadowy, kryty blachą ocynkowaną; wrota wjazdowe stalowe; posadzka betonowa; instalacje: elektryczna. Budynek wykorzystywany jako pomieszczenie magazynowe.
3. Budynek magazynowy, wolnostojący w średnim stanie technicznym o pow. 646,57 m2; wolnostojący; murowany; jednopoziomowy; dach dwuspadowy, kryty blachą ocynkowaną; okna świetliki z luksferów; posadzki betonowe; instalacje: elektryczna, wodna. Układ pomieszczeń: cztery pomieszczenia magazynowe.
Nieruchomość uzbrojona jest w przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne oraz gazowe;

Miesięczny koszt najmu to:
- 10 zł netto/m2 plus VAT,
- zużycie mediów wg wskazań liczników.

W miejscowym panie zagospodarowania przestrzennego cały teren oznaczony jest symbolem U,P1, tereny usług, tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów o wysokiej i średniej intensywności zagospodarowania.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa komercyjna, obiekty produkcyjne, składy, magazyny.
Nieruchomość położona w odległości około 2 km od drogi ekspresowej S11.

Cena ofertowa wynajmu nieruchomości jest ceną netto.
 
Przedstawione informacje mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Biuro nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny budynków i lokali i stan urządzeń infrastruktury technicznej.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację.Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa