Działka budowlana w Radomyślu pow. 1102 m2

Parametry

Cena
149 000 PLN
Cena za m2
135,21 PLN
Powierzchnia działki
1 102 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
186/12103/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1102 m2, położoną w malowniczym zakątku z dala od zgiełku miejskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody. Powierzchnia działki została zagospodarowana pod budowę domu jednorodzinnego.To doskonała okazja dla tych, którzy chcą uniknąć procesu planowania i rozpoczynają budowę od razu. Istniejące prace pozwalają na zaoszczędzenie czasu i przyspieszenie procesu osiedlania się w wymarzonym miejscu.
Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest bezpośredni dostęp do drogi gminnej, co gwarantuje wygodny i szybki dojazd do pobliskich miejscowości czy miast.

Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy nr 220/2021 polegająca na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z wykonaniem urządzeń budowlanych oraz pozwolenie na budowę nr AB.6740.1.220.2021.KT z dnia 14.06.2021 r. 
Na działce jest rozpoczęta budowa według projektu budowlanego na budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym, bez podpiwniczenia, z dachem krytym blacho-dachówką. Budynek został zlokalizowany w środkowej części działki. Do dnia dzisiejszego zostały wybudowane i ocieplone z obu stron fundamenty, w nich zostawione otwory na doprowadzenie mediów(wkłucia na doprowadzenie wody i odprowadzenie kanalizacji); wokół fundamentów wykonano drenaż oraz odgromienie. Obok wykopana piwnica/ ziemianka, na płycie zbrojonej, wykonany drenaż, obok piwnicy prowadzone są rury do studni własnej. 

Parametry zabudowy:
- powierzchnia zabudowy: 166,50 m2,
- powierzchnia użytkowa: 144,94 m2,
- wysokość budynku: od 6,7 m do 12 m,
- dach: dwuspadowy, kąt nachylenia od 25 st. do 45 st.

Infrastruktura techniczna:
- energia elektryczna z przyłącza do sieci;
- doprowadzenie wody do budynku nastąpi z projektowanej sieci wodociągowej w pasie drogowym działki nr 161, wykonano projekt przyłącza wod.-kan.;
- odprowadzenie ścieków sanitarnych z budynku nastąpi do projektowanej sieci kanalizacji sanitarnej w pasie drogowym działki nr 161, wykonano projekt zewn. kanalizacji sanitarnej;
- ogrzewanie - kocioł, pompa ciepła. 

Bilans terenu:
- zabudowa: 15,1 %;
- utwardzona: 5 %;
- zieleń i uprawy: 79,9 %.

Na działce zlokalizowane są budynki gospodarcze służące jako sauna, toaleta i składzik na narzędzia. 

Działka jest częściowo ogrodzona ogrodzeniem panelowym 150 cm z drutu "4" zielonego.

Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest bezpośredni dostęp do gruntowej, utwardzonej drogi gminnej, co gwarantuje wygodny i szybki dojazd do pobliskich miejscowości czy miast.

Kupujący bez prowizji.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Biuro nie odpowiada za stan infrastruktury technicznej. Warunki gruntowe i badania geologiczne gruntu do oceny we własnym zakresie.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa