Na sprzedaż działka rolna, pow.23 300m2, Gwda Mała

Parametry

Cena
172 000 PLN
Cena za m2
7,38 PLN
Powierzchnia działki
23 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
187/12103/OGS

Opis nieruchomości

Prezentujemy do sprzedaży dużą działkę rolną o pow. 23 300 m2 malowniczo położoną w miejscowości Gwda Mała , z dostępem do rzeki Gwda. 

W planie  zagospodarowania przestrzennego gm. Szczecinek działka oznaczona jest symbolem RO - tereny produkcji rolnej, dopuszcza się zalesienia i użytkowanie tych terenów dla produkcji leśnej.

Działka rolna o powierzchni 23 300 m2 przeznaczona pod uprawę roli, a także oferuje bezpośredni dostęp do malowniczej rzeki Gwda.
Rzeka Gwda, malowniczo płynie przez Pojezierze Południowopomorskie, stanowi jedno z urokliwych miejsc na mapie Polski. Długość rzeki wynosi 145,1 km, a powierzchnia jej dorzecza 4943 km². Wypływając z jeziora Wierzchowo, rzeka przepływa przez urokliwą wieś Gwda Mała, gdzie spotyka się z odnogą Dołgą, krzyżując się z drogą krajową nr 20 i torami linii kolejowej Szczecinek-Miastko-Słupsk. Wędrując dalej, Gwda wyznacza granicę między województwami wielkopolskim i pomorskim.

Podatek rolny wynosi 26,00 zł / rok.

Odległości:
Działka położona jest około 1 km od drogi S20 Szczecinek - Słupsk oraz w odległości około 10 km od ronda przy cmentarzu w Szczecinku. 

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Biuro nie odpowiada za stan infrastruktury technicznej. Warunki gruntowe i badania geologiczne gruntu do oceny we własnym zakresie.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa